Úspěšná reprezentace na festivalu ve Španělském Cambrils

Úspěšná reprezentace na festivalu ve Španělském Cambrils

První soutěží byla soutěž družstev ‪#‎EuropeanDanceSportClubsCup‬. Tým složený z kategorií Junior, Mládež a Dospělí, každá v zastoupení jednoho standardního a latinskoamerického párů, byl vedený kapitánem Lubošem Novotným. Celkově bylo 17 týmů z různých zemí a náš tým se dostal do 9ti členného finále, kde obsadil nakonec skvělé 7. místo. Což byl, k vzhledem silnému zastoupení klubů, velmi dobrý výsledek!

Další soutěží byl ‪#‎WDSFInternationalopenStandard‬, kde jsme se probojovali do finále ve velmi silné konkurenci. Nakonec si vytancovali 6. místo z celkového počtu 51. párů. Nakonec sice zamrzelo, když jsme viděli, že nám stačilo pár známek a mohli jsme se umístit na 4. místě, ale i tak je to skvělý výsledek, kterého si moc vážíme! 

Poslední soutěží této velké taneční události byl první ročník evropského šampionátu družstev ‪#‎DSEEuropeanChampionshiofNationalTeams2016‬, které se účastnilo také 6 párů, ale tentokrát ve složení kategorií Under 21, Dospělí a Senioři. Tato soutěž byla velmi silně obsazená a i přesto se podařilo čtyř párům dostat do finále přes velmi vysoko obsazené páry ve světovém ranklistu. My jsme byli jedním z těch páru a probojovali se do finále, což pro nás byl skvělý výsledek! Nakonec však velmi netradiční bodový systém toto družstvo zařadil až na 9. místo. 

Celkově tedy můžeme letošní festival v Cambrils hodnotit jako velmi úspěšný. Po ne-úplně vydařeném Mistrovství ČR je to zase nová energie a navrácená psychická pohoda do dalších soutěží!!! :-)

Zpět na seznam aktualit

Kontaktujte nás

Michal Drha
Tel.: +420 844 118
email: drha.michal@gmail.com
www.kurzy-tance-brno.cz

Webdesign: IR-webdesign | Odkazy